Prisijunk

Tapk Kultūristu!

Domiesi kultūriniais renginiais?

Nori savo kasdienybę papildyti prasminga veikla?

Ieškai bendraminčių ir nori praplėsti pažįstamų ratą?

Tuomet prisijunk prie Kultūristų bendruomenės!

 

Kultūristų komanda

Prisijunk prie savanorių bendruomenės!

Užpildyk anketą ir netrukus susisieksime plačiau pristatyti savanorystės galimybių

Laukiamas kiekvienas!

Kviečiame jungtis visus žmones, mylinčius kultūrą, renginius, Kauną. Laukiamas kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus, profesijos ar užimtumo. Čia galėsite savanoriauti renginiuose ir prisidėti prie savanorystės kultūros plėtojimo. O aktyviausių laukia neformalūs susitikimai, papildomi mokymai, netgi galimybė dalyvauti įvairiuose projektuose užsienyje.

Kodėl verta tapti Kultūristu?

  • Tavęs laukia gausybė kultūrinių renginių, prie kurių sklandaus įgyvendinimo galėsi prisidėti
  • Pamatysi renginių organizavimo užkulisius
  • Tapsi aktyvios savanorių bendruomenės dalimi, susirasi naujų pažįstamų ir draugų
  • Išbandysi jėgas skirtingose veiklose ir galbūt net atrasi savo pašaukimą
  • Dalyvausi papildomuose mokymuose ir tobulinsi savo įgūdžius
  • Siūlysi savo idėjų asociacijos veiklos tobulinimui
  • Gausi savanorystės pasiūlymų užsienio partnerių projektuose
  • Savanorystės laiką galėsi paversti socialinėmis valandomis
  • Turėsi galimybę atlikti praktiką
  • Įsirašysi savanorystės patirtį į gyvenimo aprašymą

Ką kalba patys Kultūristai?

Kultūristė Saulė

Kultūristė Saulė

Saulė Lansbergaitė prie kultūristų bendruomenės prisijungė paskatinta naujos aplinkos. Atvykusi studijuoti į Kauną, pastebėjo skelbimą socialinėse medijose, todėl nusprendė užsiregistruoti ir pasisemti naujų praktinių žinių, kurios padėjo labiau įsigilinti į studijuojamą dalyką – Kūrybines industrijas. „Savanorystė šioje programoje buvo pilna atradimų. Atradau save tokioje aplinkoje, kur jaučiuosi laisvai, kurioje visada norisi dirbti ir tobulėti. Atradau kultūrą iš naujo, nes atvykau iš nedidelio miesto, kur kultūra dar yra nedaug išplėtota ir ne visada pateisinanti žmonių poreikius, tad čia, Kaune, ją galiu patirti įvairiausiomis formomis. Atradau širdžiai mielus žmones, su kuriais galiu ne tik kalnus nuversti, bet šalia to, ir kartu išgerti šiltą kavos puodelį. Savanoriškos rankos pridėjimas prie stebuklo kūrimo – didžiausia dovana, kuri skatina nesustoti ne tik man, bet ir miestui.“

Kultūristas Darius

Kultūristas Darius

“Mano savanorystės nuotykis Kaunas 2022 bendruomenėje prasidėjo 2021 m. rugsėjį, kuomet apie galimybę prisijungti sužinojau visiškai atsitiktinai naršydamas “Facebook” naujienų sraute. Tuomet pagalvojau, kad norėčiau save išbandyti naujoje veikloje, susirasti naujų pažįstamų ir geriau pažinti save, dalyvaujant veiklose, kurios suteikia naujų iššūkių ir skatina judėti į priekį, ypač tuomet, kai kas nors nepavykstą pirmąjį kartą. Per visą šį laiką teko sutikti labai daug žmonių, su kuriais dabar artimai bendraujame; pamačiau, kokie darbštūs ir vieningi žmonės gali būti, siekdami vieno tikslo; visi bendruomenėje esantys nariai yra reikalingi ir priimami tokie, kokie yra. Savanorystė šiame projekte, daug kartų mane privertė pasitraukti iš savo komforto zonos. Džiaugiuosi, kad būdamas čia, jaučiausi kaip didelėje šeimoje, su kuria nuveikiau daug nuostabių dalykų išvien!”

Kultūristė Emilija

Kultūristė Emilija

Jau ne vienerius metus kultūristų bendruomenėje savanoriaujanti Emilija Smilinskaitė džiaugiasi, kad patirtis, susirinkta šiame projekte yra neįkainojama. „Pirmiausiai, kadangi į Kauną atvykau tik prieš ketverius metus, tai buvo puiki galimybė susipažinti su miestu ir pačiais kauniečiais: pamačiau ne tik įvairiapusišką Kauną, bet ir pasinėriau į žavingą kultūros nuotykį. Taip pat esu be galo dėkinga už tai, kad pusę metų čia atlikau praktiką, išmokiusią labai daug įvairių dalykų, kurie, tikiu, bus tikrai naudingi ateityje. Džiaugiuosi, kad galėjau iš arti stebėti, kaip vyksta renginių kūrimas ir organizavimas, juk žiūrint tik į galutinį rezultatą, nesimato kiek laiko, pastangų ir darbo reikia norint juos įgyvendinti. Esu labai laiminga, kad nusprendžiau tapti šios bendruomenės dalimi ir susipažinau su tiek nuoširdžių žmonių. Kultūra jungia mus, todėl visus šio projekto metus prisiminsiu kaip didžiausią dovaną!”

Prisijunk prie savanorių bendruomenės!

Užpildyk anketą ir netrukus susisieksime plačiau pristatyti savanorystės galimybių