Kaip viskas prasidėjo?

Mūsų istorija

Savanorių asociacija „Kultūristai“ – tai aktyviausių projekto „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ savanorių iniciatyva įkurta organizacija.

Projektas sutelkė rekordinį savanorių skaičių – įvairiose veiklose jų dalyvavo daugiau nei 1500. Dauguma jų čia susirado draugų ir užmezgė naujų įdomių pažinčių. Iš esmės susibūrė Kauną mylinčių žmonių bendruomenė su panašiomis vertybėmis ir pomėgiais. Užsivėrus kultūros sostinės metams labai norėjosi tą bendruomenę toliau išlaikyti. Juk baigėsi tik titulo metai, bet kultūra, žmonės ir toliau lieka kurti savo miestą. O kuo daugiau kūrėjų, tuo daugiau pozityvių pokyčių.

Kultūristai du savanoriai

Savanorių asociacija

KULTŪRISTAI

Organizacijos tikslas – burti ir vienyti savanorių bendruomenę, palaikant savanorystės kultūrą ir taip prisidedant prie sklandaus miesto renginių įgyvendinimo.

vizija

Vizija

Vieninga bendruomenė, palaikanti savanorystės kultūrą.

misija

Misija

Telkti vieningą savanorių bendruomenę, kuri prisideda prie sklandesnio visuomeninių veiklų įgyvendinimo.

vertybės

Vertybės

  • Bendrystė 
  • Atvirumas patirtims 
  • Motyvacija 
  • Tobulėjimas 
  • Tolerancija 
  • Atsakomybė

Užaugome su Kaunas 2022 renginiais. Kai kurie jų per kelerius metus spėjo tapti neatsiejama Kauno dalimi. Tad labai norime, kad šie projektai ir toliau džiugintų miestiečius. Puikiai žinome, kad be savanorių pagalbos dauguma jų tiesiog neįsivaizduojami. Juk kultūristai prisideda tiek prie kūrybinės, tiek techninės, tiek organizacinės projektų dalies įgyvendinimo.

 

KAUNAS 2022 PROJEKTAS
Kultūristų asociacija. Komanda

Asociacijos pagrindą sudaro Kaunas 2022 projekte savanoriavę Kultūristai, tačiau mes esame atviri ir visuomet laukiame naujų žmonių, siekiančių savo gyvenimą praturtinti prasminga veikla bei tapti aktyvios bendruomenės dalimi.

Be to, norime dar labiau paskatinti savanorystės kultūros kėlimą, savanoriško darbo vertinimą,  skatinti visuomenę susimąstyti apie savanorystės naudą ir žadinti norą aktyviau dalyvauti veiklose, kurios tiesiogiai prisideda prie jų pačių ir aplinkinių gerovės. Juk kiek pastangų įdedame patys, tokią atmosferą sau ir susikuriame.

Sužinok daugiau: